Menu

Vzdělávací platforma Makej vole! Trénink

Makej vole! Trénink je unikátní vzdělávací platforma pro běžce a běžkyně. Informace, které se zde dozvíte, posunou Váš trénink správným směrem.

Unikátní vzdělávací platforma pro všechny běžkyně a běžce, kteří se zajímají o běh

Společně s Trailrun.cz a jeho majitelem Honzou Dvořáčkem jsme založili unikátní vzdělávací (a taky zábavnou) platformu Makej vole! Trénink. Cílem je přinášet a rozkrývat témata, které souvisí s během a jeho tréninkem. Tato platforma je určena pro všechny, které zajímá chytrý trénink. Vzdělávací obsah je reprodukován srozumitelnou a vtipnou formou, prostě tak, aby tomu rozuměl profík i amatér.

Cena : 349 Kč vč. DPH měsíčně

Makej vole! Trénink na Forendors

Přístup ke vzdělávacímu obsahu Makej vole! Trénink si můžete koupit formou předplatného za 349 Kč měsíčně (předplatné lze kdykoliv zrušit) na české platformě Forendors. Každé dva týdny dostanete nálož vzdělávacího obsahu, který se týká (nejen) běžeckého tréninku – odborná témata, probíraná tak, aby jim rozuměl profík i amatér. Vše o tréninku od A do Z v jasné struktuře.

Makej vole! podcast na Youtube

Úvodní epizoda je kompletně zdarma. Dozvíte se v ní proč jsme tento projekt vymysleli a co vše se v jednotlivých lekcích dozvíte. Tuto epizodu si můžete pustit na Youtube (video níže) nebo formou podcastu na Spotify.

Makej vole! - ukázky jednotlivých epizod zdarma najdete zde:

Chcete se na něco zeptat?

Použijte náš formulář a napište nám.

Napište nám

Pod Atrainingem trénují nebo trénovali…

Ultra běžec, dobrodruh, trojnásobný vítěz jednoho z nejtěžších ultra závodů světa - The…

Zobrazit více

Marek Minář je původně orientačním běžcem. Aktuálně se řadí mezi špičkové české…

Zobrazit více

Špičkový český ultra běžec s cukrovkou 1. typu - 3. místo na Beskydské sedmičce a…

Zobrazit více

Objednávkový formulář