O nás

Zabýváme se během a vším co s ním souvisí mnoho let. Myšlenka srozumitelného jednoduchého webu, který by nabízel potřebné služby a informace pro všechny běžce a běžkyně se rodila několik let. Konečně je na světě. V blogu a podcastech řešíme témata týkající se běhu a tréninku. Věříme, že najdete odpovědi, které hledáte.

Josef Andrle

Je zakladatelem a majitelem firmy Andrle sport a projektu Atraining. Specializuje se na předávání vědomostí a zkušeností mladým trenérům a vytváří nové postupy v problematice vyhodnocování tréninkového procesu a skladby tréninkových plánů. Původně triatlonista, má s během velké zkušenosti a je autorem unikátního tréninkového systému a specifické běžecké metodiky.

Pavel Ondrášek

Bývalý špičkový běžec na lyžích. Nyní aktivní sportovec- skialpinista . Mezi jeho oblíbené aktivity patří právě běh, ve kterém dosáhl výborných vysledků. Věnoval se především běhům do vrchu, kde pravidelně vítězil v sérii Českého poháru a reprezentoval ČR na MS a na ME kde v Turecké Burse – v závodě jednotlivců vybojoval 15. místo, v závodu družstev dokonce stříbrnou medaili.

Marek Minář

Elitní orientační běžec, reprezentant ČR, stříbrný medailista z juniorského MS a desátý ze Světového poháru v Praze. Kromě orientačního běhu dokáže velmi dobře závodit i v klasickém běhu a to na jakémkoliv povrchu a profilu. V projektu Atraining má pod palcem komunikaci s klienty, na jejímž základě se nastavuje trénink.

Zdeněk Štěpánek

Běžecký trenér a pedagog. Od deseti let se věnoval atletice na dráze a vyrůstal ve vytrvalce. Od míle a desítky na dráze přešel na trail. Už před ukončením Fakulty tělesné kultury na Univerzitě Palackého v Olomouci se věnoval trenérské činnosti. Dlouhodobě se věnuje amatérským běžcům a aplikaci základních a zdravých tréninkových principů do do jejich praxe. Principem jeho práce je  “rozumím tomu co a proč dělám”. V Atraining má na svých bedrech Slovensko.

Mám zájem o konzultaci

  atraining-run-logo-2023-V3-16
  logo Craft_pdf-02

  Kontaktuje nás:
  email: info@atraining.cz
  telefon: 732 521 688

  Fakturační údaje:
  Andrle run, s.r.o.
  Slovanská 275/16, 787 01 Šumperk
  IČO: 29386471